Makine Qethese Grundig MGK 9030

5,300 L

Makine Qethese Grundig

📌Detajet:

Me 120 minuta energji baterie ju ben te pavarur nga sallonet e parukerise ose berberet.
Tehet e titanit qe mprehen vete ose perdorimi Wet & Dry garantojne nje prerje te sakte dhe te pakomplikuar te flokeve dhe mjekres.
Perveç kesaj, dizajni modern ka nje doreze ergonomike
Sensori BeardCare
Rregullon automatikisht fuqine e motorit
Set preres me cilesi te larte me veshje titani per nje prerje te sakte dhe te pakomplikuar te flokeve dhe mjekres, me teknologjine e baterise Li-Ion
Trimmer preres per veshet dhe hunden
3 Kreher per gjatesi te ndryshme prerjesh :
– Kreher 1 me gjatesi prerje 3-5-7-9-11-13 mm
– Kreher 2 me gjatesi prerje 15-17-19-21-23-25 ​​mm
– Kreher 3 me gjatesi 1-1,5-2 mm
Koha e karikimit 90 min dhe funksioni i karikimit te shpejte
Perdorim ne te thate dhe te lagur
Ekrani tregon kohen e funksionimit te baterise
Sistemi i tehut vete-mprehes

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne 📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Your Cart

Your Cart Is Empty

Makine Qethese Grundig MGK 9030

5,300 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.