Makine Qethese Sokany SK 1919

3,000 L

Makine Qethese Sokany

📌 Detajet

Me strukture prej metali
Bateria me lithium 2000 mA
Motori me fuqi rrotulluese me 6400-6900rpm
Koha e karikimit 2.5 ore
Koha e punimit 75 minuta

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Makine Qethese Sokany SK 1919

3,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.