Sale!

makine rroje 10 ne 1

1,990 L

  • MAKINE RROJE SET 10 NE 1
  • -KOKE PER PASTRIM MJEKRE
  • -KOKE PER RROJE ZERO NE TE THATE
  • -KOKE PER QETHJE 
  • -KOKE PER PASTRIMIN E QIMEVE TE HUNDES DHE VESHIT
  • -3 KREHERA ME MADHESI TE NDRYSHME
  • -MAKINA PUNON ME KARIKIM PER 45 MINUTA DHE KARIKOHET PER 4 ORE .
  • -SUPER E IMET 0.2 MM ,PLUS NUMRAT 1MM DHE 2MM ME GRADIM NE TRUP TE MAKINES.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

makine rroje 10 ne 1

1,990 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.