Sale!

Makine rroje GEMEI GM-717

990 L

 • Makine rroje per meshkuj GEMEI GM-717
 • Me krehera qe nderrohen 3,6,9 mm
 • Power 50/60 Hz 3W
 • Koha e karikimit 8h
 • Ne kuti perfshihet
 • Makina e  rrojes, 
 • Kreherat qe nderrohen
 • Stenda karikimit
 • Karikuesi
 • Furce pastrimi
 • Vaj pastrimi
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Makine rroje GEMEI GM-717

990 L

23 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.