Sale!

mashe sokany cl 666

1,490 L

Mashe Profesionale Sokany

Kacurrela ne pak sekonda , voluminoze, dhe super te bukura.
Vijne ne kater  permasa :
Per rrica te vogla masha me diameter 9mm
Per onde mesatare jo shum kacurrel masha me diameter 19 mm
Dhe per floke super onde eshte masha 25 mm ose 28 mm

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

mashe sokany cl 666

1,490 L

100 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.