Click Here

Sale!

MIKROVALE BEKO MOC20100S

9,990 L

MIKROVALE BEKO MOC20100S🔥

📌Specifikimet:

Funksionimi:Ngrohje
Komandimi: Mekanik
Kapaciteti (L): 20
Madhesia e pjates (cm): 24.5
Nivelet e fuqise: 6
Fuqia e mikrovales (Watt): 700
Fuqia e griles (Watt): Jo
Koha maksimale e gatimit (min): 30
Ngjyra: Gri
Vendosja:Qendrim i lire

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

MIKROVALE BEKO MOC20100S

9,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.