Sale!

Montecasa premium pro

6,990 L

📌 Tenxhere Montecasa Premium Pro 📌

🍜Gatuani shpejt duke kursyer kohe, energji dhe sherbeni ushqimet e ngrohta ne cdo vakt . 🍵

🎀 Bashke me tenxheren MONTECASA PREMIUM PRO merni 3 DHURATA 🎀

🎁🎁 Siten per gatimet me avull 🎁🎁
🎁🎁 Librin me mbi 40 receta gatimi 🎁🎁
🎁🎁 Manualin e perdorimit ne shqip 🎁🎁

🌐 Me e shpejte se cdo tenxhere tjeter
🌐 Tenxherja me e re e momentit
🌐 Teknologji A+++

Më e shpejtë se çdo tenxhere tjetër,
Montecasa premium pro vjen me programe te avancuara dhe miksime duke filluar me dy menu, të brëndshme dhe të jashtme, gatim i shpejte në presion dhe gatim i ngadaltë, kaurdisje, kek, pjekje, opsion per ta mbajtur të ngrohtë ushqimin, nxehje e shpejte.

🌐 18-në-1 Tenxherja Dixhitale ju bën te keni gjithçka gati vetëm me nje prekje të lehtë
🌐 Nga 1min-24 ore koha e shtyrjes, që do te thotë, mund ta ndizni ne mengjes dhe ta keni ushqimin gati kur ju te ktheheni në shtëpi.
🌐 Gatuan edhe nga ngrirja – merreni pulen dhe vendoseni ne tenxhere, do te gatuhet ne rreth 50 min.
🌐 Automatikisht kur mbaron e mban ushqimin e ngrohte. Dhe vjen në shtëpi dhe gjella juaj eshte e ngrohtë.
🌐 90% më e shpejte se çdo tenxhere e zakonshme
🌐 Përmban nje temperaturë konstante te njejte si në fundin e tenxheres ashtu edhe në paretet e saj.
🌐 Kazan çelik inox qe nuk ngjit, lehtësisht i pastrueshëm, dhe i vështirë për t’u gervishur!
🌐 Kapacitet 6L , 1000W
🌐 Programe gatimi për peshk; supë; pilaf/ rizoto; gatime me miell misri/qull; gatime deti që kërkojnë kohë të gjatë; kaurdisje/skuqje; zierje mishi, zierje perimesh; zierje kockash; kek, pjekje.

🔅 GARANCIA 6 MUAJ 🔅

Adresa Rruga Cameria, brenda tregut Cam, tirane

📲 Per info ose Porosi kontaktoni – 0694270864 whatsapp/viber 📱

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Montecasa premium pro

6,990 L

198 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.