Sale!

Montecasa Premium Pro

6,990 L

 • 🍜Gatuani shpejt duke kursyer kohe, energji dhe sherbeni ushqimet e ngrohta ne cdo vakt . 🍵
 • 🎀 Bashke me tenxheren MONTECASA PREMIUM PRO merni 3 DHURATA 🎀
 • 🎁🎁 Siten per gatimet me avull 🎁🎁
 • 🎁🎁 Librin me mbi 40 receta gatimi 🎁🎁
 • 🎁🎁 Manualin e perdorimit ne shqip 🎁🎁
 • 🌐 Me e shpejte se cdo tenxhere tjeter
 • 🌐 Tenxherja me e re e momentit
 • 🌐 Teknologji A+++
 • Më e shpejtë se çdo tenxhere tjetër,
 • Montecasa premium pro vjen me programe te avancuara dhe miksime duke filluar me dy menu, të brëndshme dhe të jashtme, gatim i shpejte në presion dhe gatim i ngadaltë, kaurdisje, kek, pjekje, opsion per ta mbajtur të ngrohtë ushqimin, nxehje e shpejte.
 • 🌐 18-në-1 Tenxherja Dixhitale ju bën te keni gjithçka gati vetëm me nje prekje të lehtë
 • 🌐 Nga 1min-24 ore koha e shtyrjes, që do te thotë, mund ta ndizni ne mengjes dhe ta keni ushqimin gati kur ju te ktheheni në shtëpi.
 • 🌐 Gatuan edhe nga ngrirja – merreni pulen dhe vendoseni ne tenxhere, do te gatuhet ne rreth 50 min.
 • 🌐 Automatikisht kur mbaron e mban ushqimin e ngrohte. Dhe vjen në shtëpi dhe gjella juaj eshte e ngrohtë.
 • 🌐 90% më e shpejte se çdo tenxhere e zakonshme
 • 🌐 Përmban nje temperaturë konstante te njejte si në fundin e tenxheres ashtu edhe në paretet e saj.
 • 🌐 Kazan çelik inox qe nuk ngjit, lehtësisht i pastrueshëm, dhe i vështirë për t’u gervishur!
 • 🌐 Kapacitet 6L , 1000W
 • 🌐 Programe gatimi për peshk; supë; pilaf/ rizoto; gatime me miell misri/qull; gatime deti që kërkojnë kohë të gjatë; kaurdisje/skuqje; zierje mishi, zierje perimesh; zierje kockash; kek, pjekje.
 • 🔅 GARANCIA 6 MUAJ 🔅
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Montecasa Premium Pro

6,990 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.