Click Here

Mulli Kafe CAMRY CR 4444

3,800 L

Mulli Kafe camry cr 4444

Specifikimet:

Kapaciteti: 75g
Trup inox
Super i sigurt
Kupa çeliku e njollosur
Filxhani i mbyllur i lëvizshëm mban freskinë e kafesë së bluar
Fuqia: 200 W
Fuqia maksimale: 400 W

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Mulli Kafe CAMRY CR 4444

3,800 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.