Multicooker Montecasa pro

7,500 L

📌 Tenxhere Montecasa Pro , ME PLOTE DHURATA
🇮🇹 Produkt 100% Italian 🇮🇹
🎁 Siten per gatimet me avull 🎁
🎁 Librin e Gatimit me 60 receta 🎁
🎁 Manual perdorimi ne shqip 🎁
🥰 Ju premtojme qe do na falenderoni kur ta perdorni
🍜Gatuani shpejt duke kursyer kohe edhe energji dhe sherbeni ushqimet e ngrohta ne cdo vakt . 🍵
🌐 Me e shpejte se cdo tenxhere tjeter
🌐 Tenxherja me e re e momentit
🌐 Teknologji A+++
Më e shpejtë se çdo tenxhere tjetër,
Montecasa premium pro vjen me programe te avancuara dhe miksime duke filluar me dy menu, të brëndshme dhe të jashtme, gatim i shpejte në presion dhe gatim i ngadaltë, kaurdisje, kek, pjekje, opsion per ta mbajtur të ngrohtë ushqimin, nxehje e shpejte.
🌐 23-në-1 Tenxherja Dixhitale ju bën te keni gjithçka gati vetëm me nje prekje të lehtë
🌐 Nga 1min-24 ore koha e shtyrjes, që do te thotë, mund ta ndizni ne mengjes dhe ta keni ushqimin gati kur ju te ktheheni në shtëpi.
🌐 Gatuan edhe nga ngrirja – merreni pulen dhe vendoseni ne tenxhere, do te gatuhet ne rreth 50 min.
🌐 Automatikisht kur mbaron e mban ushqimin e ngrohte. Dhe vjen në shtëpi dhe gjella juaj eshte e ngrohtë.
🌐 90% më e shpejte se çdo tenxhere e zakonshme
🌐 Përmban nje temperaturë konstante te njejte si në fundin e tenxheres ashtu edhe në paretet e saj.
🌐 Kazan çelik inox qe nuk ngjit, lehtësisht i pastrueshëm, dhe i vështirë për t’u gervishur!
🌐 Kapacitet 6L , 1000W
🌐 Programe gatimi për peshk; supë; pilaf/ rizoto; gatime me miell misri/qull; gatime deti që kërkojnë kohë të gjatë; kaurdisje/skuqje; zierje mishi, zierje perimesh; zierje kockash; kek, pjekje.
🔅 GARANCIA 12 MUAJ 🔅
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Multicooker Montecasa pro

7,500 L

9 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.