Sale!

Nutri blender Fuego

4,990 L

  • 🍎🍊FUEGO NUTRI BLENDER 🍓🥭
  • 🎁 Receta per smoothi 🎁
  • ✅Fuqia 600 watt
  • ✅Me 6 thika celiku te patentuara
  • ✅2 gota me mase milimetrike
  • ✅Garanci 1 vit
  • (per cdo difekt elektrik produkti nderrohet direkt me te ri )
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Nutri blender Fuego

4,990 L

50 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.