Pjaster 3 ne 1

1,990 L

  • Pjaster Gemei 4ne1
  • Me një temperaturë prej 200 gradë celsius.
  • Me pjastren Gemei ju mund ti drejtoni floket, ti beni me onde, ose me forma te ndryshme.
  • Kordon te rrotullueshem 360 grade.
  • Mbrojtja nga mbinxehja.
  • Fuqia: 45 W
  • Fuqia: 220 V / 50Hz
  • Gjatësia e kabllit: 2 m
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Pjaster 3 ne 1

1,990 L

8 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.