Pjaster flokes sokany HS-968

L

  • PJASTER SOKANY
  • -PLLAKA QERAMIKE EXTRA TE GJATA
  • -TEMEPERATURE DIXHITALE DERI 230°C
  • -EKRAN ME PREKJE
  • -KABULL I GJATE 2.5 M, ME RROTULLIM 360 GRADE
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Pjaster flokes sokany HS-968

L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.