Pjaster Remington pro sleek & curl

6,990 L

 • Pjaster Remington pro sleek & curl.
 • Modeli: S6505 E51
 • Teknologji e avancuar
 • Vjen me temperature ne ndryshueshme nga 150 deri 230°C .
 • Per vajzat qe nuk kane shume kohe ne dispozicion, Remington Pearl eshte gati per tu perdorur pas vetem 10 sekondash.
 • Ky pjaster ka pllaka shume te holla, me veshje qeramike.
 • Keto pllaka kalojne neper floket tuaj duke ju dhene atyre shkeqim dhe butesi
 • Pllakat permbajne 15 here me shume qeramike cka mbron 100 % floket nga djegia.
 • Pllakat qendrojne si te reja, per 5 vite.
 • Pllaka te holla me gjatesi: 110 mm.
 • Bllokimi i temperatures per te shmangur ndyshimet e papritura.
 • Performance profesionale.
 • Produkt origjinal REMINGTON.
 • Ky produkt ka garanci 5 vjet.

 

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Pjaster Remington pro sleek & curl

6,990 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.