Sale!

Pjaster Sokany Infrared

2,990 L

Pjaster Sokany Infrared

Kjo pjaster perdor teknologjine Infrared per nje drejtim perfekt dhe shume te shpejte te flokeve. Me teknologjine Jonike per ti mbrojtur floket nga demtimet dhe per tju dhene atyre shkelqim. Perdoret edhe si mashe per te bere floke me onde apo kacurrela.

Me pllaka lekundese qe nuk lejojne te vijezohet floku dhe pershtaten sipas formes se flokut

100% e sigurt kunder diegies dhe demtimit te flokeve  fale rrezeve  infrared dhe jonizimit

Me 5 shtresa perfekte te pllakes qeramike te avancuar

Arrin nxehtesine maximale brenda 20 sekondash

Me temperature  maximale deri ne 398 grade C

Fikje automatike brenda 60 minutash

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Pjaster Sokany Infrared

2,990 L

16 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.