ROWENTA DW6040D1

17,000 L

HEKUR ROWENTA DW6040D1

📌Specifikimet:

Fuqia (W): 2400 W
Lloji i pllakes se hekurosjes: Microsteam400 HD 3De
Funksion anti rrjedhje: Po
Funksion anti calc.: Po
Kapaciteti i depozites: 0.3 L
Gjatesia e kordonit: 2 m
Aksesore te ndryshem: JO
Presioni i avullit: 40 g/min

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

ROWENTA DW6040D1

17,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.