Rrul Efalock Goal Finishin Razor

6,500 L

Rrul Efalock

📌Detajet

Bateri litium-jon
Me jetë të gjatë
Koha e funksionimit: deri në 80 min.
Koha e karikimit: 180 min.
Teknologji me kënd special 38° për një rruajtje të saktë
Gjatësia e prerjes: 0.1 mm
Gjerësia e kokës prerëse: 43 mm
Aksesorët: mbrojtës teh, furçë pastrimi

📍Ndodhemi ne tregun Cam, Tirane
🚚Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Your Cart

Your Cart Is Empty

 Rrul Efalock Goal Finishin Razor

6,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.