Set Tenxheresh Dessini

Set Tenxheresh Dessini

📌Detajet

Materiali: Celik Inox
Shume rezistente ndaj gervishtjeve
Shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë dhe te
shpejte
Pastrohen lehte
Material i cili nuk ngjit
Perdoren ne te gjitha llojet e sobave

Permasat:
➡️ 20 cm
➡️ 24 cm
➡️ 28 cm*2
➡️ 32 cm

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Set Tenxheresh Dessini

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.