Set Tenxheresh Kaisa Villa KV-6644

Set Tenxheresh Kaisa Villa

📌 Detajet

Material i cilesise se larte
Shume praktike
Shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë dhe te shpejte
Pastrohen shume lehte
Shume rezistente ndaj gervishtjeve
100% Origjinale
Permasat:
1. 16X10 CM 2.0 l
2. 20X11.5 CM 3.8 L
3. 24X13.5 CM 6.3 L

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Set Tenxheresh Kaisa Villa KV-6644

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.