Set tenxheresh me 7 pjese

12,500 L

Set tenxheresh me 7 pjese🔥

📌Specifikimet

Premium 304# S.S
Tepsi: 16*10cm 1.9L me kapak
Tavë: 24*13cm 5.6L me kapak
28*16cm 9.4L me kapak
Tigan: 28*6.5cm 3.6L pa kapak
Pastrimi: I sigurt në lavastovilje

🚚Dergesa ne te gjithe Shqiperine, porosit online tani.

Për çdo informacion ose porosi online na kontaktoni
në 📥 DM/📞Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Set tenxheresh me 7 pjese

12,500 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.