Set Tenxheresh Royal REL-9257

Set Tenxheresh

📌Detajet

Materiali: çelik inox
Termometer për të treguar temperaturën
Doreza të forta prej çeliku inox
I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave
Është gjithashtu e sigurt për ta futur në furrë për
skuqje, pjekje
Permasat: Tenxhere 6 litra, Tigan 2,8 litra, Tenxhere 3
litra, Enë 2 litra, Tenxhere 2 nga 1,3 litra
DIMENSIONET: 60,96 x 33,02 x 33,02 cm

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Set Tenxheresh Royal REL-9257

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.