Set Tenxheresh Swiss Inox

Set Tenxheresh Swiss Inox

📌Detajet

Materiali: Celik Inox i cilesise se larte
Shume rezistente ndaj gervishtjeve
Shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë dhe te
shpejte
Çdo tenxhere vjen me çelës termometri të menaxhimit të
nxehtësisë, në mënyrë që të dini temperaturën e saktë
që po gatuani ushqimin tuaj
Pastrohen lehte
Material i cili nuk ngjit
Perdoren ne te gjitha llojet e sobave

Kapaciteti:
➡️ 1.6 litra
➡️ 3.1 litra
➡️ 6.3 litra
➡️ 2.9 litra
➡️ 3 litra
➡️ 1.8 litra

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Set Tenxheresh Swiss Inox

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.