Set Tenxheresh

Set Tenxheresh

📌Detajet

Materiali çelik inox
Material i cili nuk ngjit
Me doreza silikoni për kontrollin e temperaturës
Permnasat:
1. 20×11 cm 3.5 L
2. 24×14 cm 6 L
3. 28×15 cm 9 L
4. 26×8 cm 4 L

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Set Tenxheresh

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.