Sale!

 Shtrydhese Frutash Sokany

4,000 L

 Fuqi 800 watt
 2 nivele fuqie
 Fruti shtrydhet me kokerr te plote
 Sita e shtrydhjes material Celiku shum cilsor
 Sistem mbrojtje nga mbinxehja
 Kapacitet 1.5 liter
 dhurate gote per mbushjen e lengut
 Garancia 1 vit

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

 Shtrydhese Frutash Sokany

4,000 L

298 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.