Sale!

SONAR STAR PROFESSIONAL

1,990 L

  • Per nje prerje ne detaj me nje precison 0.1mm
  • Bateri lithium qe karikohet per 60 min.
  • Motorr pivot me 10000-15000 rrotullime/min.
  • Thika celiku
  • Fuqia 10 watt
  • 3 krehera
  • 2 nivele shpejtesie
  • Super e lehte dhe praktike.
  • Perdoret me korent dhe karikim.
  • Garancia 6 muaj .
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

SONAR STAR PROFESSIONAL

1,990 L

Out of stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.