Tenxhere Uakeen

3,000 L

Tenxhere Uakeen

📌Detajet

Permasat: 20 cm
Kapaciteti: 2.6 L
Veshje graniti
Kapak qelqi
Pastrohet shume lehte
Material i cili nuk ngjit

📍Ndodhemi ne tregun Çam, Tirane
🚚 Mundesojme dergesa ne te gjithe Shqiperine

Per cdo informacion ose porosi online na kontaktoni ne
📥/📞 Whatsapp ose tel 0694270864

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Tenxhere Uakeen

3,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.