Tostier imetec gl 3000

13,990 L

Tostier profesional Imetec

📌Specifikimet

Grile profesionale shume funksionale

Perdoret per tost, sanduic, hamburger

Gjithashtu mund ta perdorni per te pjekur mish pa yndyre

Perdoret per te pjekur perime per te perfiftuar shije maksimale dhe te shendetshme

Veshje me titanium

Sistem vetkontrolli per pozicionin e duhur

Pllaka te levizshme lehtesisht te pastrueshme

Dimensione: 16,6 x 36,8 x 39 cm

Garancia1 Vit
Fuqia ne Watt2000 W
PllakaPllaka Titani
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Tostier imetec gl 3000

13,990 L

2 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.