Tostiere & Grille Delonghi

6,490 L

 

🔻Me pllakë gize që nuk ngjit.
🔻Fuqia 1600 W.
🔻Për ushqim të shpejtë dhe të shëndetshëm.
🔻3 pozicionime te ndryshme te pllakes
🔻Dimensionet e pllakes 24 x 33 cm
🔻Termostat me gradim sipas deshires.
🔻Indikator me drite
🔻Pllaka qe cmontohen dhe lahen lehte

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Tostiere & Grille Delonghi

6,490 L

3 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.