Vivax Ir2202

2,990 L

MARKA: Vivax
MODELI: IR-2202
FUQIA: 2200 W
MATERIALI I PLLAKES: Qeramikë
DEPOZITA E UJIT: 360 ml
SISTEMI I AVULLIT: 15-25g/min
PRESIONI I AVULLIT: Automatik
GARANCIA: 12 Muaj
  • Sistem kunder pikimit
  • Sistem antikalk
  • Sistemi vetpastrimi
  • Gjatesia e kabllit :1.9 m
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Vivax Ir2202

2,990 L

10 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.