AIR FRYER
AIR FRYER
AIR FRYER
AIR FRYER

AIR FRYER

Regular price Lek 12,900.00 Sale price Lek 8,900.00
Tax included.

 • 🍟Fritezë Me Ajër
 • 🔸️ Përdor teknologjinë e ajrit dhe ju lejon të skuqni ushqimet tuaja të preferuara pa vaj.😲
 • 🔸️ Qarkullimi i shpejtë i ajrit të nxehtë ju lejon të skuqni një shumëllojshmëri ushqimesh të shijshme në një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë.😄
 • 🔸️Per te gatuar patate,peshk,pule dhe jo vetem.
 • 🔸 ️Me kapacitet i bollshem prej 3.5 Litra
 • 🔸️ Me nivele te ndryshme temperature.
 • 🔸️ Timer gradimi deri ne 30 minuta
 • 🔸️ Nxehtesia maksimale 200 grade
 • 🔸️ Fuqi maksimale 1500 W, 
 • 🔸️ Pastrohet lehtesisht, sepse mund ta cmontoni pa veshtiresi.
 • 🔸️ Me nje dizajn te bukur me ngjyre te zeze dhe gri 
 • 🔸️ Garancia 12 Muaj
 • Porosit tani 👇 Tel / 069 42 70 864ose na kontaktoni në inbox.
 • Transporti brenda 24 / 48h ne te gjithe Shqiperine