Berese buke DSP

Berese buke DSP

Regular price Lek 14,900.00 Sale price Lek 10,900.00
Tax included.

Berese buke dSP

Mund te pergatise cdo lloj buke dhe brumi me ane te 18 programeve te saj.

Mund te zgjidhni nivele dhe forma te te ndryshme,duke e mbajtur buken te ngrohte deri ne nje ore.

Mjafton te hidhni ingredientet dhe ne fund perfitoni 1 buke ose embelsire shume te shijshme 😊

Me 1 vit garanci 👌