Blender 2 ne 1 modeli KJ2002
Blender 2 ne 1 modeli KJ2002
Blender 2 ne 1 modeli KJ2002
Blender 2 ne 1 modeli KJ2002

Blender 2 ne 1 modeli KJ2002

Regular price Lek 2,990.00
Tax included.

 

  • Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme
  • Me kapacitet mbajtes 1.5 liter
  • Mund ta perdorni edhe per te miksuar ingridientet edhe me perberje mishi, supa te ndryshme apo ushqim per femiejt e vegjel
  • Fuqia 350W, materiali i thikave çelik ndersa pjesa e poshteme plastike
  • Nje aksesor i nevojshem me shume funksione ne kuzhinen tuaj
  • Kursen kohe para dhe mer produkte te shendetshme dhe plot vlera ushqimore