Blender dore dsp plastik
Blender dore dsp plastik
Blender dore dsp plastik
Blender dore dsp plastik

Blender dore dsp plastik

Regular price Lek 1,990.00
Tax included.

Blender dore DSP

perfekt per pergatitjen e smoothie,supave kremoze dhe ushqimeve te bebeve

fuqia:170 wat

permasat:H37cmxD7,2cm