Fshese fuego sl160
Fshese fuego sl160
Fshese fuego sl160
Fshese fuego sl160

Fshese fuego sl160

Regular price Lek 7,990.00 Sale price Lek 5,990.00
Tax included.

  • Fshese me super kualitet e cila nuk ka nevoje per te qese extra .Mjafton te lani kontenitorin dhe do jete serisht e gatshme per pune .
  • ✅Fuqia e motorit: 2000 W
  • ✅Lloji i filtrimit: Multiciklonik
  • ✅Lloji i depozites së pluhurit: Me gote
  • ✅Kapaciteti i pluhurit: 2.5 L
  • ✅Gjatesia e kabllit: 5 m
  • ✅Ngjyra: E bardhe
  • ✅Garancia: 1 Vit