Gemei gm 830
Gemei gm 830
Gemei gm 830
Gemei gm 830
Gemei gm 830

Gemei gm 830

Regular price Lek 2,990.00 Sale price Lek 1,990.00
Tax included.

PRO GEMEI GM 830 3 NE 1
✔Behet 1990 leke✔

Per nje prerje super te imet

👉koke per qethje 0
👉koke per mjeker 0
👉koke per stilim per zona te ngushta 0

👉Motorr pivot me 3600 rrotullime/min.
👉Thika celiku
👉Fuqia 5 volt
👉Motorr DC
👉7 krehera
1.5mm,3mm,3mm,5mm,6mm,7mm,9mm

Super e lehte dhe praktike.
Perdoret me korent