Grirese Imetec profesionale
Grirese Imetec profesionale
Grirese Imetec profesionale
Grirese Imetec profesionale
Grirese Imetec profesionale

Grirese Imetec profesionale

Regular price Lek 6,990.00
Tax included.

  • GRIRESE IMETEC PROFESIONALE
  • KAPACITET 600 ML
  • E PERSHTATSHME PER TE GRIRE PERIME ,AKULL MISH SI DHE DJATH.
  • MUND TE PERGATISNI SALCA TE NDRYSHME ,KREM PANA APO DHE MAJONEZE.
  • FUQIA 500 WATT
  • BOSHT METALIK
  • 4 THIKA CELIKU
  • 1 VIT GARANCI
  • PJESE KEMBIMI NE CDO MOMENT