Makine Multifunksionale Gemei 3 ne 1 GM-573
Makine Multifunksionale Gemei 3 ne 1 GM-573
Makine Multifunksionale Gemei 3 ne 1 GM-573
Makine Multifunksionale Gemei 3 ne 1 GM-573

Makine Multifunksionale Gemei 3 ne 1 GM-573

Regular price Lek 1,100.00
Tax included.

  • Makine rroje me material inoksi me koke e cila pershtatet per gjatesi te ndryshme per te realizauar rruatjen ideale.
  • Punon me korent dhe me bateri te rikarikueshme.
  • Kokat jane me material inoksi e celiku cilesor te cilat nuk irritojne lekuren.
  • Shume e lehte per tu pastruar, mund te lahet me uje te rrjedheshem.
  • Voltazhi220-240V 50/60Hz
  • Fuqia: 3W
  • Me drite indikuese per nivelin e karikimit