Mixer Russell Hobbs 22230-56/
Mixer Russell Hobbs 22230-56/
Mixer Russell Hobbs 22230-56/
Mixer Russell Hobbs 22230-56/

Mixer Russell Hobbs 22230-56/

Regular price Lek 3,300.00
Tax included.


  • Mikser i markes Russell me 5 nivele shpejtesie dhe turbo funksion.
  • Me dy koka prej inoksi e celiku per rrahjen e vezeve, perzierjen e kekut por jo vetem.
  • Me ngjyre te bardhe me dizajn jeshil
  • Me buton per shkeputjen e kokave  ne menyre me te tjeshte
  • Nje produkt mese i domosdoshem per kuzhinen tuaj