Pjaster Bellissima Imetec B20 50
Pjaster Bellissima Imetec B20 50
Pjaster Bellissima Imetec B20 50
Pjaster Bellissima Imetec B20 50
Pjaster Bellissima Imetec B20 50

Pjaster Bellissima Imetec B20 50

Regular price Lek 3,490.00
Tax included.

 • Pjaster Bellissima Imetec B20 50
 • Kerkoni te jeni perfekte cdo dite me pamjen tuaj. Atehere mos nguro te besh nje investim qe do te beje te ndihesh me e bukur cdo dite.
 • Pjastra Imetec B20 50stilon floket tuaj ne vetem pak minuta.  
 • Sistem ngrohjeje i shpejte, gati per t'u perdorur ne pak sekonda.
 • Kontroll elektronik i temperatures.
 • Pllake qeramike qe mbron flokun nga demtimi.
 • Temperatura maksimale 220 grade celcius.
 • 100-240V
 • Dy opsione rregullimi temperature.
 • Dizajn shume i holle qe ju krijon lehtesi dhe ne stilimin e ondeve.
 • Pllaka te gjata.