Shtrydhese frutash DSP KJ3003
Shtrydhese frutash DSP KJ3003

Shtrydhese frutash DSP KJ3003

Regular price Lek 6,490.00
Tax included.

  • Shtrydhese frutash DSP KJ3003 
  • Shtrydhese frutash shume cilesore e markes DSP, per te mare lengun e fresket te frutave tuaja te preferuar ne cast dhe plot vitamina.
  • Me kapacitet mbajtes lengu deri ne 1 liter dhe 2 liter pjese te mbetur te frutit
  • Fuqia: 850W
  • RPM: 14000-18000
  • Me dy nivele shpejtesie per nje shtrydhje te efektshme
  • Prerese celiku e inoksi dhe sistem filtrimi