SONAR STAR PROFESSIONAL
SONAR STAR PROFESSIONAL
SONAR STAR PROFESSIONAL
SONAR STAR PROFESSIONAL

SONAR STAR PROFESSIONAL

Regular price Lek 5,990.00 Sale price Lek 1,990.00
Tax included.

 

  • Per nje prerje ne detaj me nje precison 0.1mm
  • Bateri lithium qe karikohet per 60 min.
  • Motorr pivot me 10000-15000 rrotullime/min.
  • Thika celiku
  • Fuqia 10 watt
  • 3 krehera
  • 2 nivele shpejtesie
  • Super e lehte dhe praktike.
  • Perdoret me korent dhe karikim.
  • Garancia 6 muaj .