Tenxherja Magjike Franceze
Tenxherja Magjike Franceze
Tenxherja Magjike Franceze
Tenxherja Magjike Franceze
Tenxherja Magjike Franceze

Tenxherja Magjike Franceze

Regular price Lek 13,990.00 Sale price Lek 6,990.00
Tax included.

🀩Tenxherja Magjike Franceze 🀩
FRENCH CHEF

Multicooker 10 ne 1 😍

🎁🎁 3 Dhurata 🎁🎁
🎁 🎁 Sita per gatime me avull 🎁🎁
🎁🎁Libri me 65 receta gatimi dhurate 🎁🎁
🎁🎁Manualin e perdorimit ne shqip 🎁🎁

Garanci 1 vit πŸ₯‡

Kapaciteti 6 litra
Kazan qeramik
Gatuani cdo gje vetem me 1 button
Fuqia 1000W
Gatuani cdo gje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

Β