Thekese buke DSP modeli KC2002
Thekese buke DSP modeli KC2002
Thekese buke DSP modeli KC2002
Thekese buke DSP modeli KC2002

Thekese buke DSP modeli KC2002

Regular price Lek 2,490.00
Tax included.

 •  
 • Me ngjyre portokalli
 • Me 2 xhepa per thekjen e bukes te njetrajtshme ne dy anet
 • Koha e pergatitjes se fetes se bukes eshte 1-2 minuta
 • Ka sistem vetepastrues qe nuk lejon bllokimin nga therrimet
 • Materiali i brendshem i trupit te thekeses Stainless Steel
 • Me fuqi 780W me permasa 260x175mm
 • Ka funksion anullimi dhe ngrohje
 • Funksioni i mbylljes automatike, i cili aktivizohet nëse buka eshte gati dhe ju nuk e keni fikur
 • Gradim sipas deshires dhe kontroll elektronik
 • Mbyllje automatike dhe dalje e fetes se bukes automatikisht.