Tost fuego kj 212
Tost fuego kj 212

Tost fuego kj 212

Regular price Lek 2,990.00
Tax included.

  • Super tostieri me pllaka grill te cilat nuk ngjisin!
  • Me nje fuqi prej 1200Watt i cili nxehet brenda pak sekondash dhe çdo gje behet super shpejte
  • Pllaka me madhesi 15 cm x 28 cm ku mund te beni deri në 2 toste njekohesisht,
  • Jo vetem buken por edhe perimet, qoftet, salcicet ky tostier i ben per fare pak sekonda dhe super te shijshme