Tostier Imetec DolceVita Italia
Tostier Imetec DolceVita Italia
Tostier Imetec DolceVita Italia
Tostier Imetec DolceVita Italia

Tostier Imetec DolceVita Italia

Regular price Lek 4,990.00
Tax included.

 

  • Produkt 100% Italian
  • Me pllake gize , e cila pastrohet shume lehtesisht
  • Material Mat , qeramike i cili mundeson qe pjesa e jashtme te mos behet pis
  • Me celes per fikje , ndezje
  • Tregues me drite per ngrohjen dhe nxehtesine maksimale
  • Shije ndryshe nga cdo tostier tjeter
  • Garancia 12 muaj