Tostier sonifer sf 6055
Tostier sonifer sf 6055
Tostier sonifer sf 6055

Tostier sonifer sf 6055

Regular price Lek 2,790.00
Tax included.

  • Tostier Dysh me pllaka GRILL
  • Super tostieri me pllaka grill te cilat nuk ngjisin!
  • Me nje fuqi prej 900Watt i cili nxehet brenda pak sekondash dhe çdo gje behet super shpejte
  • Pllaka me madhesi 15 cm x 28 cm ku mund te beni deri në 2 toste njekohesisht,
  • Jo vetem buken por edhe perimet, qoftet, salcicet ky tostier i ben per fare pak sekonda dhe super te shijshme