Sale!

Hekur rrobash Sokany aj-2052

4,000 L

➡️ Hekur Profesional Sokany aj-2052

🔸 Teknologjia me e re me pompe.
me presion avulli deri ne 150 gr/min njelloj si hekur me
depozite.
🔺Për hekurosje Vertikale & Horizontale
🔺 2400 Watt fuqi
🔺 E përshtatshme për të gjitha materialet
🔺 Me vetë-pastrim
🔺 Anti kalk
🔺 Pllakë kristal qeramike
🔺 Kundër rrjedhjes
🔺GARANCI 12 MUAJ PER DIFEKTET ELEKTRIKE
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Hekur rrobash Sokany aj-2052

4,000 L

123 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.