Hekur Rrobash Haeger

12,000 L

Hekur Rrobash Haeger

📌Specifikimet

Modeli: HG-1242
Ofron prakticitet ne hekurosjen e rrobave tuaja, pllake material qeramke e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo lloj materiali, me sistem avulli te fuqishem qe largon edhe rrudhat me te veshtira
Fikje automatike.
Funksion antirrjedhje, anti kalk dhe vetepastrues.
Fuqia: 3000 W

Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Hekur Rrobash Haeger

12,000 L

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.