Hekur Fuego KY-229

2,490 L

 • Hekur rrobash Fuego KY-229
 • Ky hekur fale pllakes cilesore nuk ngjit dhe nuk pikon uje nga depozita
 • Avull automatik ose me butona
 • Avull i fuqishem vertikal
 • Funksion sprai me uje per hekurosje me efektive
 • Fuqia 2200W
 • Kapaciteti i rezervuarit te ujit 340 ml 
 • Pllake qeramike me cilesi 
 • Ka funksionin e vete-pastrimit 
 • Shume i lehte ne peshe 
 • Rezervuari i ujit eshte transparent, ne kete menyre, ju kontrolloni sasine e ujit.
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on tumblr
Share on email

Produkte te ngjashme

0

Hekur Fuego KY-229

2,490 L

24 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.