Braun 3053

6,000 L

MARKA: Braun
MODELI: SI3053BL
FUQIA: 2400 W
MATERIALI I PLLAKES: Qeramikë
DEPOZITA E UJIT: 270 ml
SISTEMI I AVULLIT: 45 g/min
PRESIONI I AVULLIT: 170 g/min
GARANCIA: 24 Muaj
  • Sistem antikalk,
  • Sistem kunder pikimi,
  • Sistem vetefikes,
  • Sistem vetepastrimi,
  • Gjatesia e kabllit 2 m
Transport Ne Gjithe Shqipërinë

Shperndaje:

Produkte te ngjashme

0

Braun 3053

6,000 L

10 in stock

Porosia e thjeshtuar me nje klik nga Elektromarket

Shpjegim: Kjo eshte nje metode e thjeshtuar porosie me pagesen ne dorezim. Stoku nuk rezervohet dhe kuponat nuk mund te perdoren.